Publicēts: 2021-07-02

Swedbank apdrošināšana

TSC uzsāk sadarbību ar Swedbank Apdrošināšanu!

 

TSC serviss ir uzsācis sadarbību ar Swedbank P&C Insurance AS Latvijas filiāle, kuras ietvaros klientiem, kuri izmanto kādu no Swedbank apdrošināšanas pakalpojumiem, būs iespēja nodot iekārtas uz apdrošināšanas remontu ikvienā LMT klientu centrā, kā arī TSC servisa centros Rīgā (Rēzeknes ielā 5a vai Blaumaņu ielā 5a-1f (tikai Apple iekārtas)) un attālināti www.tsc.lv.


Swedbank piedāvā trīs apdrošināšanas veidus, kas paredz apdrošināt jūsu mobilo telefonu, planšeti, viedpulksteni vai citu elektroierīci – Nekustamā īpašuma, Ceļojuma vai Pirkuma apdrošināšana.

Ja Jums ir kāda no šīm apdrošināšanas polisēm un tās segumā ir iekļauta elektroiekārtu apdrošināšana, tad TSC serviss būs īstā vietā, kur iesniegt iekārtu uz apdrošināšanas remontu. 


Ja Tev ir spēkā apdrošināšana un ir noticis negadījumus ar ierīci, tad:
1)    Piesaki negadījumu pie sava apdrošinātāja šeit. vai zvanot uz  67 444 449
2)    Pēc pieteikuma apstiprināšanas, reģistrē remontu mūsu mājas lapā vai nogādā to klātienē jebkurā LMT klientu centrā vai TSC servisa centros Rīgā.
3)    Izmantojot mūsu mājaslapu, Omniva un DPD paku skapju sūtījumi ir BEZ MAKSAS.
4)    Mēs veiksim iekārtas diagnostiku, saskaņosim tāmi ar apdrošinātāju, organizēsim norēķinus un Tev vairs nebūs ne par ko citu jāuztraucas.
5)    Pāris dienu laikā saņemsi atpakaļ salabotu iekārtu.