Iekārtu piegādes un servisa apmaksas noteikumi

Piegāde un apmaksa

Iekārtas uz servisu ir iespējams izsūtīt ar:

1. OMNIVA UN DPD  PAKU SKAPJI  - BEZ MAKSAS

3. DPD kurjeru izmaksas 5 EUR vienā virzienā.

Kurjera izvēle ir remonta pieteikuma pēdējā solī, neizmirstiet iekārtu iepakot droši, kā to darīt skatieties šeit

Pieteiktos remontus ir iespējams nosūtīt un saņemt visā Latvijas teritorijā.

Vidējais piegādes laiks uz servisu ir  1-2 darba dienas.

Visas iekārtas pēc remonta pabeigšanas tiek izsūtīta vienas darba dienas laikā.

CITAS IZMAKSAS, KURAS VAR TIKT APRĒĶINĀTAS IEKĀRTAS REĢISTRĀCIJAS BRĪDĪ

1. Diagnostikas izmaksas 15 EUR (tiek piemērotas tikai maksas remontiem, šī summa segs daļēji remonta izmaksas, ja pēc iekārtas diagnostikas vēlēsieties turpināt remontu, ja no remonta atteiksieties, tad šī summa netiek atgriezta, jo sedz darba izmaksas elektronikas tehniķim, kurš veic iekārtas pārbaudi).

2. Atsevišķi apdrošinātāji pašriska summu nosaka fiksētu, tādēļ tā var tiekt piemērota pirms iekārtas nosūtīšanas uz servisu.

3. Iekārtā esošo privāto datu saglabāšana servisa centā ir maksas pakalpojums 20,50 EUR. Iesakām par datiem parūpēties pirms iekārtas izsūtīšanas, jo remonta laikā tie var tikt dzēsti, tas ir jādara, lai pilnvērtīgi varētu veikt iekārtas diagnostiku un programnodrošinājuma atjaunošanu. Ar mūsu ieteikumiem, kā saglabāt datus vari iepazīties šeit.

4. Ja būs nepieciešama maksa par pašu remontu, tad par to ar Jums sazināsies mūsu speciālisti un tikai pēc Jūsu apstiprinājuma tiks veikts remonts. Ja būsiet jau veikuši diagnostikas maksu, tad tā tā tiks atņemta no remonta summas.

 

APMAKSAS IESPĒJAS

1. Maksājuma kartes  VISA, MasterCard

2. Populārāko banku multilink internetbanku maksājumi

3. Maksā vēlāk ar Klix. Piedāvājam iespēju norēķināties par remontu vairākās daļās, noformējot nomaksas līgumu ar  finanšu iestādēm, kuras piedāvā Citadele maksājuma sistēma Klix. (Jums ir iespēja izvēlēties bezprocentu nomaksas iespēju uz īsāku termiņu, vai noformēt nomaksas līgumu garākam periodam ar izdevīgu procentu likmi).

4. Skaidrā naudas maksājumi (Tikai TSC servisa centros klātienē).