Iekārtu garantijas un pēcgarantijas (maksas) remonts

Remonts

Iekārtu garantijas un pēcgarantijas (maksas) remonts.

Servisa centrā var saņemt garantijas un ārpusgarantijas remonta pakalpojumus visu populārāko zīmolu mobilajām iekārtāmplanšetdatoriemviedpalīgiem, viedpulksteņiem, elektro skūteriem un daudzām citām iekārtām, kas pirktas gan Latvijā, gan citās Eiropas Savienības vai Eiropas Ekonomikas zonas valstīs.

Piedāvāto pakalpojumu veidi

Ar mobilajām iekārtām mēdz atgadīties dažādas ķibeles, it īpaši ar viedtālruņiem, ko intensīvi lietojam ikdienā, tādēļ mobilo telefonu remonts ir pakalpojums, ar ko ikviens būs sastapies kaut reizi – garantijas laikā vai ārpus tā. Mobilo telefonu remontu var iedalīt vairākās kategorijās.

Garantijas remonts: TSC Tu vari saņemt bezmaksas garantijas apkalpošanu, programmatūras nomaiņu un remontu vadošo ražotāju telefoniem, planšetēm, viedpulksteņiem, elektro skrejriteņiem un citām viedierīcēm. Ja izrādās, ka nav ievēroti lietošanas noteikumi, garantijas remontu nākas atteikt. Tādā gadījumā, varam salabot iekārtu par maksu vai atdot to kopā ar slēdzienu par atrastajiem bojājumiem. Statistiski 90% nodotās iekārtas garantijas remontā tiek salabotas bez maksas un tikai 10 % tiek atteikta garantija, jo lietotājs ir pārkāpis iekārtas lietošanas noteikumus.

Ražotājus, kuri savu iekārtu garantijas apkalpošanu ir uzticējuši mums, vari atrast: šeit

Piesaki remontu un nosūti savu iekārtu garantijas remontā jau tagad, neatliec to uz pēdējo brīdi. Ja Tavai iekārtai ir kaut mazākā kļūda, vai defekts, to ir svarīgi novērst tiklīdz tā ir parādījusies, piesaki iekārtu jau tagad un nosūti mums vai dodies uz tuvāko pieņemšanas punktu.

Reģistrē iekārtu jau tagad: šeit

Ārpus garantijas remonts: Garantijas laiks ir galā? Tas nekas. Varam salabot gandrīz jebkuru telefonu vai planšeti, ja vien ir pieejamas ražotāja oriģinālās rezerves daļas. Protams, tādā gadījumā remonts ir par maksu - saskaņā ar TSC noteikto cenrādi. Ja vēlies,  mūsu speciālisti pastāstīs Tev sīkāk gan par izcenojumiem, gan veicamo darba specifiku.

Vēlies noskaidrot cenu? Dodies uz remonta izmaksu kalkulatoru: šeit

Ar programmatūru saistīts mobilo telefonu remonts

Vīrusi, nez no kurienes parādījušās reklāmas, problēmas ar zvanu saņemšanu vai uztveršanas zonu – šīs ir tikai dažas no likstām, kas var piemeklēt telefonu. Ja vaina ir programmatūrā, iekārtu itin ātri var salabot, taču jāatceras, ka var pazaudēt saglabātos datus, tādēļ pirms mobilā telefona remonta noteikti informē TSC speciālistu, ka vēlies saglabāt datus, bet rezerves kopija vēl nav izveidota.
Reizēm problēmas var radīt arī konkrētas lietotnes, kas palēnina iekārtas darbību vai rada traucējumus.

Ar ārējiem bojājumiem saistīts mobilo telefonu remonts

Saskrāpēts vai sasists ekrāns, sabojāta uzlādes ligzda, salauztas pogas – šīs ir tikai dažas no problēmām, ar kurām varētu saskarties viedtālruņa lietotājs. Ekrāna maiņa nereti tiek saistīta ar lietošanas noteikumu neievērošanu, tādēļ ne vienmēr ir iespējams nomainīt ekrānu garantijas remonta ietvaros. Ieteikums ikvienam – iegādājies savam telefonam atbilstošu ekrāna aizsargplēvi vai aizsargstikliņu un uzliec nekavējoties pēc iekārtas salabošanas. Nav ieteicams turpināt lietot aizsargstikliņu, ja tas ir ieplīsis, jo tas vairs neaizsargā ekrānu tik efektīvi.

Ar mitruma bojājumiem saistīts mobilo telefonu remonts

Šīs ir plaši izplatītas problēmas, it īpaši vasarā. Ja telefons iekrīt ūdenī, sekas var būt gaužām bēdīgas, tādēļ iesakām pēc iespējas ātrāk vērsties pie TSC speciālistiem, kamēr mitruma izraisītie bojājumi nav kļuvuši neatgriezeniski.

Ar datu saglabāšanu un atjaunošanu saistīts mobilo telefonu remonts

Saskaroties ar problēmām, primārais, kas uztrauc lietotājus –, vai būs iespējams atgūt telefonā saglabātos datus, fotogrāfijas, dokumentus, kontaktus u.tml. Lielākoties TSC speciālisti tiešām var izgūt datus un saglabāt tos atsevišķā datu nesējā. Taču allaž ieteicams katram pašam jau laikus veidot datu rezerves kopijas, ko īpaši viegli izdarīt, ja tiešsaistes krātuve tiek sasaistīta ar mobilās iekārtas lietotāja kontu.

Ar citām problēmām saistīts mobilo telefonu remonts

Reizēm bojājumi var būt saistīti ar parastu telefona novecošanu. Tas ir neizbēgami. Un nereti labākais risinājums ir atsevišķu komponentu nomaiņa.

Mobilā telefona garantijas remonts

TSC piedāvātais mobilo telefonu remonts ietver arī garantijas remonta pakalpojumus. Mobilo telefonu garantijas remonts ir bezmaksas, ja vien ir ievēroti lietošanas noteikumi. Katram ražotājam ir savi garantijas nosacījumi, ar kuriem ieteicams iepazīties, iegādājoties jaunu iekārtu. Garantijas remonts ietver gan programmatūras atjaunināšanu vai nomaiņu, gan arī iekārtas mehānisku labošanu. Būtībā mobilo telefonu remonts garantijas ietvaros ir pakalpojums, kas paredzēts, lai novērstu ražošanas vai normālas lietošanas laikā radušos defektus. Garantijas remonts nav apdrošināšana, tādēļ neatbilstošas lietošanas laikā radušies bojājumi netiek laboti bez maksas.

Biežākie garantijas remonta atteikšanas iemesli

- Telefons ir ticis pakļauts triecienam, ir redzami mehāniski bojājumi vai korpusa deformācija, kas var liecināt par neatbilstošu apiešanos.

- Mobilais telefons ir pakļauts mitruma iedarbībai, piem., apliets ar kafiju vai iekritis peļķē.

- Ir veikts remonts saviem spēkiem vai neautorizētā servisa centrā.

- Telefonā tiek lietota neautorizēta vai nelegāla programmatūra.

- Dzēsts vai bojāts tālruņa ražotāja norādītais sērijas numurs vai IMEI kods.

- Telefons nav lietots saskaņā ar lietošanas noteikumiem vai ir bijis nepareizi iestatīts.

Ja tālrunim nevar veikt garantijas remontu, tam jebkurā gadījumā var veikt diagnostiku vai ārpus garantijas remontu par maksu. Tāpat piedāvājam saņemt visu konstatēto bojājumu sarakstu un tikai pēc tam izlemt, kā rīkoties.

Mobilā telefona ārpus garantijas remonts

Šis pakalpojums tiek piedāvāts tad, ja tālrunim ir beidzies garantijas laiks vai arī ir pārkāpti garantijas nosacījumi, kādēļ bezmaksas mobilo telefonu remonts nav iespējams. Izmaksas un izpildes laiks ir atkarīgs no konstatētajiem bojājumiem un veicamo darbu apjoma. To visu visprecīzāk katrā konkrētajā situācijā izskaidros mūsu speciālisti, informējot gan par iespējam, gan cenām, gan paredzamo remonta laiku.

Kā paildzināt viedtālruņa dzīvi saviem spēkiem?

Mēdz teikt, ka labākā ārstēšana ir profilakse. To pašu var attiecināt arī uz mobilajām iekārtām. Tāpēc šeit būs daži mūsu speciālistu ieteikumi, lai tālrunis kalpotu ilgi un mobilo telefonu remonts nebūtu nepieciešams.

- Lieto aizsargstikliņu
Tie nav nedz dārgi, nedz grūti atrodami. Pieejami it visiem tālruņu veidiem un modeļiem, turklāt Tu vari izvēlēties gan plānas plēvītes, gan arī īstus stikliņus. Jāatzīst, ka stikliņš tomēr aizsargās labāk, jo – atšķirībā no plēvītēm – sniedz daudz dzidrāku attēlu, neskrāpējas un nodrošina labāku aizsardzību. Ja telefons nokrīt, aizsargstikliņš var saplīst, taču ekrāns var tikt pasargāts!

- Iegādājies vāciņu
Tirdzniecības vietās ikvienam mobilajam telefonam ir pieejami vāciņi, maciņi, futrāļi un ietvari, kas ievērojami pagarinās viedtālruņa mūžu. Kaut arī aizsargājošs vāciņš nedaudz palielinās iekārtas izmēru, tas tomēr pasargā no skrāpējumiem, kā arī no kritienu, šķidrumu un netīrumu radītajām problēmām.

- Lieto licencētu operētājsistēmu
Vai tā būtu Android, Apple iOS, Symbian, Blackberry OS, Windows OS, BADA, Palm OS (Garnet OS), Open WebOS, Maemo, MeeGo vai Verdict – svarīgi, lai šī operētājsistēma būtu licencēta un legāla. Tad arī neradīsies problēmas ar automātiskajiem atjauninājumiem, drošību un saderību.

- Instalē lietotnes tikai no drošiem avotiem
Populārākie avoti – Google Play un App Store. Drošos avotos pieejamās lietotnes ir pārbaudītas, tur var redzēt arī citu lietotāju atsauksmes un vērtējumus. Nelejupielādē neko no nezināmiem vai nedrošiem avotiem – un puse darba iekārtas aizsardzības labā jau būs padarīta!

- Dublē datus
Datu dublēšanu var iestatīt automātiski, izmantojot kontu mākoņservisā, piemēram, Google serviss, Dropbox u.c. Nekas nav briesmīgāk kā vienā jaukā dienā pazaudēt savu telefonu un secināt, ka reizē ar to pagaisusi arī visa dzīve. Tādēļ iestati automātisko atjaunināšanu (vai jautā mūsu speciālistiem, kā to labāk izdarīt), un dzīvo bez raizēm! Turklāt, ja vēlēsies sākt lietot citu iekārtu, iestatīšana un ierasto iestatījumu atgūšana neaizņems daudz laika.

Un tomēr. Ja nepieciešams mobilā telefona remonts, atceries, ka TSC ir lielāko mobilo iekārtu ražotāju autorizēts servisa centrs, kas sniedz arī garantijas pakalpojumus un veic remontu, izmantojot oriģinālās rezerves daļas.