Biežāk uzdotie jautājumi

Lielākoties garantiju varam nodrošināt visiem pārstāvētajiem ražotājiem Eiropas Savienības un Eiropas Ekonomiskās zonas valstīs. Praktiski visi ražotāji telefonus iedala reģionos, piešķirot katram telefona unikālajam sērijas numuram (IMEI kodam) konkrētu valsti, kuras tirgum šī iekārta ir paredzēta.

Lai iesniegtu garantijas remontā telefonu, ir nepieciešams derīgs pirkuma dokuments, akumulators un pats telefons. Ja problēmas ir ar aksesuāriem, piemēram, neskan austiņas vai telefons neuzlādējas, tad ieteicams to nodot kopā ar lādētāju vai austiņām. 

Daudziem telefoniem stikls, skārienjutīgā daļa un displejs tiek salīmēti rūpnieciski un uz servisu tiek piegādāti kā viena detaļa. Līdz ar to serviss nevar nomainīt atsevišķi kādu no šīm detaļām. Ražotājs to dara, jo tikai ar rūpnīcā pieejamajām tehnoloģijām ir iespējams šīs detaļas salīmēt tik kvalitatīvi, lai skārienjutība būtu visaugstākajā kvalitātē.

Tas ir atkarīgs no telefona konstrukcijas, daudzos gadījumos akumulators ir pielīmēts pie displeja vai telefona korpusa, ja iekārtas izjaukšanas brīdī akumulators ir jāatdala no pielīmētās detaļas, tad atkārtoti to izmantot ir bīstami, jo tas tiek deformēts un šādam akumulatoram pastāv aizdegšanās risks, kas var novest pie nelaimes. Vadošie ražotāji, lai nodrošinātu savu iekārtu drošību mēdz nodrošināt arī ārpus garantijas remontiem bezmaksas akumulatorus, ja remonts tiek veikts autorizētā servisā, kā TSC. 

Lai telefonam varētu veikt diagnostiku, tam ir nepieciešams iestatīt rūpnieciskos uzstādījumus, lai klienta dati un trešo pušu lietotnes neietekmētu diagnostikas testa rezultātus. Kā arī garantijas remontos ražotāji pieprasa katru telefonu pārprogrammēt, lai uzlabotu tā darbību. Ja klientam ir svarīga privātā informācija (galerija, kontakti), tad pirms remonta tā noteikti ir jāsaglabā, vai, nododot iekārtu remontā, ir jāpiesaka maksas pakalpojums – datu saglabāšana.

Tā ir ražotāja drošības prasība, šādi ražotājs pārliecinās, vai persona, kura nodod iekārtu remontā ir patiesais iekārtas īpašnieks. Serviss labot vai mainīt iekārtu ar ieslēgtu šo funkciju nevar. Tādēļ vienmēr, nododot telefonu, šī funkcija ir jāizslēdz. Ja telefona defekta dēļ to nav iespējams izdarīt, izmantojot telefona funkcijas, tad tas ir jāizdara mājas lapā: www.icloud.com.

Servisa centrs strikti ievēro Fizisko personu datu aizsardzības likumu, kā arī ievēro stingras ētikas normas. Tādēļ Tavi dati nekad nenonāk trešo personu rīcībā, kā arī netiek apskatīti no mūsu puses.

Mēs kā ražotāju autorizēts servisa centrs izmantojam tikai oriģinālās rezerves detaļas, kas tiek piegādātas pa tiešo no ražotāja.

Jā, tas ir maksas pakalpojums, taču nododot iekārtu būs jāuzrāda tās pirkuma dokuments. TSC ir augsti ētikas standarti un mēs negribētu palīdzēt atbloķēt nozagtu vai pazaudētu telefonu, tādēļ veicot šādu pakalpojumu vienmēr pieprasīsim pierādīt savas īpašumtiesības uz konkrēto iekārtu.

Atceries, ka par drošu iepakojumu esi atbildīgs Tu pats, tādēļ vienmēr iepako telefonu kastē un nostiprini to ar kādu drošu materiālu. Serviss iekārtas pieņem zem augstas izšķirtspējas kamerām, tādējādi fiksējot saņemto iepakojumu un pašu iekārtu vizuālo stāvokli. Visi sūtījumi tiek apdrošināti un, ja iekārtai radīsies kādi bojājumi, kas saistīti ar kurjerpasta nolaidību, tie vienmēr tiks kompensēti.

Kā nosūtīt iekārtu remontam?

1. Iekārtas nodošana
1. Iekārtas nodošana Nes uz TSC servisa centriem, nosūti ar kurjeru vai no pakomāta.
2. Diagnostika
2. Diagnostika Atradīsim problēmas cēloni un piedāvāsim remonta cenu.
3. Remonts
3. Remonts Salabosim Tavu iekārtu.
4. Iekārtas saņemšana
4. Iekārtas saņemšana TSC servisa centros, ar kurjeru vai sev vēlamajā pakomātā.
Pieteikt iekārtu remontam