Par servisa centru

Par servisa centru

TSC sadarbība

- TSC ir lielākais autorizētais servisa centrs Latvijā, kas ikdienā apkalpo aptuveni 30 pasaules vadošo mobilo telefonu, viedierīču, planšetdatoru un citu ražotāju iekārtas. 

- TSC nodrošina servisa pakalpojumus 6 no 9 telekomunikāciju operatoriem Baltijā: LMT, BITE, Tet, Elisa, Telia EE, Telia LT , arī pārējo operatoru klienti ir laipni gaidīti gan TSC servisa centra filiālēs, gan pie mūsu sadarbības partneriem, lai nodotu savu iekārtu garantijas vai maksas remontā, pat tad, ja tā nav iegādāta pie konkrētā operatora. Sīkāku informāciju par pieņemšanas vietām un to nosacījumiem var apskatīt sadaļā klientu apkalpošanas centri.

- TSC nodrošina garantijas remontus visu mūsu pārstāvēto ražotāju iekārtām, neatkarīgi no to iegādes vietas.

- TSC nodrošina apdrošināšanas remontus vadošajiem iekārtu apdrošinātājiem Baltijā: Willis (LMT apdrošināšana), AON (Bite ekrānu apdrošināšana), BTA, WarrantyExpert, TeliaInsurance, Telia Draudimas, Garantiju centras, WarrantyInsurance.

TSC skaitļos

6 2002 >150 000 10
Tik Baltijas telekomunikāciju operatori izvēlas sadarboties tieši ar TSC Gads, kad TSC sāka savu darbību Tik ierīču TSC salaboja 2019. gadā Vidēji TSC speciālistiem ir vairāk nekā 10 gadu pieredze nozarē

 

TSC nodrošina

- TSC piedāvā visu lielāko ražotāju mobilo telefonu, planšetdatoru, elektroskūteru, viedpulksteņu un citu viedierīču remontu – gan garantijas, gan ārpus garantijas, ieskaitot remontus, ko sedz apdrošināšana. Tāpat arī diagnostiku, iekārtu atjaunošanu, iekārtu loģistiku uz ražotāju autorizētiem servisa centriem Eiropā un datu saglabāšanu.

- Remonta laiks nepārsniedz 15 dienas, izņemot gadījumus, kad nepieciešams pasūtīt detaļas no ražotāja vai arī iekārtu jāpārsūta specializētam servisa centram citā ES valstī.

- Uz remonta laiku var tikt izsniegta pagaidu iekārta (vidtelefons).

- TSC pieņemšanas punkti ir pieejami visā Baltijā un internetā.

- Remontam nodotās iekārtas statusu var uzzināt, TSC mājas lapā.

TSC kvalitāte

- Visiem TSC veiktajiem maksas remontiem tiek nodrošināts 90 dienu garantijas remonts

- Tiek stingri ievērotas ražotāju prasības un rekomendācijas

- Remontu procesā izmantojam tikai oriģinālas ražotāju rezerves daļas

- Katru iekārtu, kad meistars ir pabeidzis remontu pārbauda kvalitātes kontrolieris

- Remonta procesam tiek izmantota modernākā aparatūra, kuru rekomendē ražotāji

- Iekārtām tiek veikta kvalitatīva diagnostika ar ražotāju nodrošinātu programmatūru un aparatūru

- Servisa centrs atbilst augstākajiem ESD standartiem

- Augsto servisa atbildību un kvalitāti apstiprina iegūtie ISO sertifikāti: energoefektivitātes standarts LVS EN ISO 50001:2018, vides pārvaldības ISO 14001:2015 un kvalitātes pārvaldes ISO 9001:2015. TSC ar loti augstu atbildību izturas pret visām ISO standartu prasībām.

- Ļoti augstu vērtējam klientu privātumu, GDPR ir viens no mūsu pamatlikumiem.

Nosūti savu iekārtu mums uz remontu, vai dodies uz tuvāko pieņemšanas punktu, mēs par to parūpēsimies par to nav ne mazāko šaubu!