Publicēts: 2021-10-21

STRĀDĀJAM MĀJSĒDES LAIKĀ

STRĀDĀJAM MĀJSĒDES LAIKĀ.

Lai arī mājsēdes laikā mūsu apkalpošanas centros kolēģi turpina strādāt un apkalpot klientus,  tomēr aicinām būt piesardzīgiem un izmantot pakomātu sniegtās priekšrocības!

  •  Iekārtu nosūtīšana ir bezmaksas.
  •  Mūsu draugu Omniva pakomāti un DPD Latvija paku skapji atrodas visā Latvijā, turklāt tie ir ērti izmantojami!
  • Remonta gaitai vari sekot www.tsc.lv.

 

Iekārtas remontā ir iespējams iesnigt arī klātienē: 

1. TSC Apple autorizētajā servisa centrā, Blaumaņa ielā 5a-1f, Rīgā. (Ieeja no Tērbatas ielas puses) - tikai APPLE produktiem. 

2. TSC ražotāju autorizētajā servisa centrā Rēzeknes ielā 5a, Rīgā  - visu vadošo iekārtu ražotāju iekārtu produktiem. Sīkāka informācija par autorizācijām šeit

3. Iesniedziet iekārtu remontā LMT klientu centros, kuri nosūtīs iekārtu uz TSC servisa centru. LMT pieņem iekārtas remontā neatkarīgi no to pārdevēja.

4. Ja iekārta ir pirkta TET, tad to ir iespējams iesniegt TET veikalos un to pārsūtīs uz TSC servisa centru.

TSC servisa centros apkalpojam visus klientus, kas ievēro epidemioloģiskās prasības, sertifikātu pārbaudi neveicam. LMT un TET veikalu darba režīmam jāseko konkrēto telekomunikāciju sniedzēju mājas lapās.

Ja izlem apmeklēt servisa centru klātienē, lūdzu ievēro visus epidemioloģiskos norādījumus, lai nerastos pārpratumi un nebūtu jākavē rinda, jo šobrīd vienlaicīgi varam apkalpot 1-2 klientus. 

Vēlam visiem izturību un stipru veselību!