NODOD BTA APDROŠINĀTĀS IEKĀRTAS

2020-10-22

Nodod BTA apdrošinātās iekārtas gan klātienē, gan attālināti!!!            

AAS “BTA Baltic Insurance Company” piedāvā dažādus apdrošināšanas veidus, kā piemēram, nekustamā īpašuma apdrošināšana, ceļojuma apdrošināšana u.c. Šajos apdrošināšanas veidos var tikt apdrošināti arī mobilie telefoni, datori un cita elektronika, ja bojājumu risks ir iekļauts apdrošināšanas polisē.

TSC ir uzsācis sadarbību ar  AAS “BTA Baltic Insurance Company”, līdz ar to BTA klientu iekārtu remonts ir kļuvis daudz pieejamāks un ērtāks. Nodod iekārtu uz remontu un saņem atpakaļ salabotu bez papildus iesaistes. TSC saskaņos remonta tāmi ar apdrošīnātāju, organizēs norēķinus un Tev vairs nebūs jāapgrūtina sevi kā pareizi sakārtot jau tā nepatīkamo situāciju ar bojāto ierīci.

Ja Tev ir spēkā apdrošināšana piesaki to pie sava apdrošinātāja šeit un pēc pieteikuma reģistrē remontam šeit, nosūti  iekārtu mums un pēc dažām dienām jau saņemsi to salabotu.

Izmanto OMNIVA un DPD paku skapjus BEZ MAKSAS.

Iekārtu remontā ir iespējams nodot:

1. Reģistrējiet iekārtu remontam mūsu mājaslapā un nosūtiet to uz servisu ar kurjera vai paku skapja starpniecību. šeit

2. TSC Apple autorizētajā servisa centrā, Blaumaņa ielā 5a-1f, Rīgā. (Ieeja no Tērbatas ielas puses) - tikai APPLE produktiem.

3. TSC ražotāju autorizētajā servisa centrā Rēzeknes ielā 5a, Rīgā  - visu vadošo iekārtu ražotāju iekārtu produktiem. Sīkāka informācija par autorizācijām šeit

4. Jebkurā LMT klientu centrā visā Latvijā

Citi jaunumi

Skatīt visas ziņas
NOMAINI EKRĀNU BEZ MAKSAS!
2022-01-18 Lasīt vairāk
TSC DARBS PĒC MĀJSĒDES
2021-11-14 Lasīt vairāk
SWEDBANK APDROŠINĀŠANA
2021-07-02 Lasīt vairāk