Publicēts: 2020-04-10

VISU IEKĀRTU REMONTS

TSC priekš LMT, Bite, Tet operatoriem nodrošina iekārtu servisu arī tām iekārtām, kas nav mūsu autorizēto ražotāju sarkstā. Mēs nodrošinām šo iekārtu loģistiku uz ražotāju autorizētajiem servisiem visā Eiropas Savienībā.

Kas ir jādara, ja neatrodi savu iekārtas ražotāju un modeli sarakstā?

  • Izvēlies "cits ražotājs"
  • Izvēlies "cits modelis"
  • Turpini reģistrāciju standarta kārtībā
  • Lūdzu pievieno pirkuma dokumentu, ja nodod iekārtu garantijas remontā
  • Svarīgi, ievēro iekārtas izmērus, ne visas iekārtas var ievietot paku skapī, ja iekārta kopā ar iepakojumu pārsniedz lielāko nodalījumu paku skapī, tad izvēlies kurjera pakalpojumu. Informācija par paku skapju izmēriem var atrast pie mūsu partneriem: Omniva šeit un DPD šeit.

TSC nodrošinās šo iekārtu remontu savā servisā, vai droši tās pārsūtīs uz partneru servisiem citās Eiropas Savienības dalībvalstīs, jo ne visu ražotāju servisi atrodas Latvijā. Mēs esam oficiālais servisa nodrošinātājs LMT, Bite un Tet pārdotajām iekārtām, tādēļ droši sūti tās mums, lai kas tas arī nebūtu - viedierīces, datoriekārtas, izklaides ierīces un citi gadžeti.

CITU OPERATORU UN PĀRDEVĒJU KLIENTI:

1. Mēs nodrošinām visa veida remontus visiem ražotājiem, kuri mūs ir autorizējuši veikt remontus, ar ražotāju sarakstu var iepazīties šeit.

2. Nav nozīmes kur ir pirkta iekārta, to var sūtīt mums, ja mēs apkalpojam konkrēto ražotāju, taču iekārtas kuras nav mūsu autorizāciju sarakstā uz remontu pie mums var sūtīt tikai iegādātas pie LMT, Bite un TET, jo šiem operatoriem mēs nodrošinām tālāko loģistiku uz visiem autorizētajiem servisiem visā Eiropā.

3. Ja ir šaubas vai konkrēto iekārtu var sūtīt mums uz garantijas vai maksas remontu, tad droši sūti jautājumu uz info@tsc.lv.